Sogndal vidaregåande skule»Om oss»Organisasjon»Rektor og leiing

Rektor og leiing

 

 

Ole Jørgen Øygarden.jpg Tor Arne Hov.jpg Jorunn M. Vigdal.jpg Odd Rune Heggestad.jpg
Ole Jørgen Øygarden Tor Arne Hov Jorunn Margrethe Vigdal Odd Rune Heggestad
Rektor

Assisterande rektor,
opplæringsleiar, og avd. leiar yrkessjåfør

Pedagogisk leiar / avd. leiar Medium
og kommunikasjon
Kontorsjef
Tlf. 57 67 64 01 Tlf. 57 67 64 03 Tlf. 57 67 64 15 Tlf. 57 67 64 05
Mob. 911 70 530 Mob. 473 04 400 Mob. 481 01 594  

ole.jorgen.oygarden@sfj.no

tor.arne.hov@sfj.no

jorunn.margrethe.vigdal@sfj.no odd.rune.heggestad@sfj.no
   

 

 

 
Torunn Grut.jpg Martha_Gurvin.jpg Henry Arne Helle.jpg Mona Øvereng.jpg
Torunn Grut Martha Gurvin Henry Arne Helle Mona Øvereng Ylvisåker
Fungerande avdelingsleiar Studiespesialisering (realfag og språk)  Avdelingsleiar Studiespesialisering
(samf.fag og norsk) og restaurant- og matfag
Avdelingsleiar
Elektrofag, Bygg- og Anleggsteknikk og Teknikk- og industriell produksajon
Avdelingsleiar
Idrett , Helse- og oppvekstfag og Service- og samferdsel
Tlf. 57 65 46 77 Tlf. 57 67 64 11 Tlf. 57 67 64 09 Tlf. 57 65 46 82
Mob. 917 40 637 Mob. 970 40 449 Mob. 908 49 591 Mob. 416 80 306
torunn.grut@sfj.no martha.gurvin@sfj.no henry.arne.helle@sfj.no mona.overeng.ylvisaker@sfj.no
Tips ein ven Skriv ut