Sogndal vidaregåande skule/Om oss/Organisasjon/Rektor og leiing

Rektor og leiing

   
Jorunn_Felde.jpg

 

 

Jorunn Felde
Rektor 

 
57 67 64 10 / 951 91 964  
jorunn.felde@vlfk.no  
   
JorunnM MarthaG
Jorunn Margrethe Vigdal Martha Gurvin
Pedagogisk leiar Administrativ leiar
57 67 64 15 / 481 01 594 57 67 64 11 / 970 40 449
jorunn.margrethe.vigdal@vlfk.no martha.gurvin@vlfk.no
   
Torunn G Tone_Bakke.jpg
Torunn Grut Tone Bakke
Avdelingsleiar
studiespesialisering
(realfag og språk)
Avdelingsleiar
studiespesialisering 
(samf.fag og norsk)
57 65 46 77 / 917 40 637 57 65 46 43 / 958 86 136
torunn.grut@vlfk.no tone.bakke@vlfk.no
   
HenryA MonaK
Henry Arne Helle Mona Øvereng Ylvisåker

Avdelingsleiar
service og samferdsle
teknikk og industriell produksjon
yrkessjåfør

Avdelingsleiar
helse- og oppvekstfag
elektrofag 
restaurant- og matfag
57 67 64 09 / 908 49 591 57 65 46 82 / 416 80 306
henry.arne.helle@vlfk.no mona.kristin.overeng.ylvisaker@vlfk.no
   
GunnBeate.jpg

 
Gunn Beate Thorsnes Lefdal

 

Avdelingsleiar
idrettsfag
medium og kommunikasjon
bygg- og anleggsteknikk

 
412 98 359  
gunn.beate.thorsnes.lefdal@vlfk.no