Sogndal vidaregåande skule/Om oss/Organisasjon/Rektor og leiing

Rektor og leiing

   
Jorunn_Felde.jpg

 

 

Jorunn Felde
Rektor 

 
57 67 64 10 / 951 91 964  
jorunn.felde@vlfk.no  
   
JorunnM OddR
Jorunn Margrethe Vigdal Odd Rune Heggestad
Pedagogisk leiar Kontorsjef
57 67 64 15 / 481 01 594 57 67 64 05
jorunn.margrethe.vigdal@vlfk.no odd.rune.heggestad@vlfk.no
   
Torunn G MarthaG
Torunn Grut Martha Gurvin
Avdelingsleiar
studiespesialisering
(realfag og språk)
Avdelingsleiar
studiespesialisering
(samfunnsfag og norsk)
57 65 46 77 / 917 40 637 57 67 64 11 / 970 40 449
torunn.grut@vlfk.no martha.gurvin@vlfk.no
   
HenryA MonaK
Henry Arne Helle Mona Øvereng Ylvisåker

Avdelingsleiar
service og samferdsle
teknikk og industriell produksjon
Yrkessjåfør

Avdelingsleiar
helse- og oppvekstfag
elektrofag 
restaurant- og matfag
57 67 64 09 / 908 49 591 57 65 46 82 / 416 80 306
henry.arne.helle@vlfk.no mona.overeng.ylvisaker@vlfk.no
   
GunnBeate.jpg
Tone_Bakke.jpg
 
Gunn Beate Thorsnes Lefdal

Tone Bakke

Avdelingsleiar
idrettsfag
medium og kommunikasjon

bygg- og anleggsteknikk

Avdelingsleiar
Studiespesialisering 
(samf.fag og norsk)
412 98 359 57 67 64 11
g nn.beate.thorsnes.lefdal@vlfk.no tone.bakke@vlfk.no